Ceneo pozostaje w Business Garden Wrocław

Vastint podpisał umowę najmu z Ceneo, najpopularniejszą porównywarką w Europie. Obecny najemca Business Garden przeniesie swoje dotychczasowe biuro do innego budynku na terenie kompleksu, w którym zajmie ok. 2 850 m2 powierzchni. W transakcji najemcy doradzała firma Savills.

„Ceneo jest najemcą Business Garden od 5 lat. Decyzja o pozostaniu w kompleksie i wynajęciu nowej powierzchni biurowej dowodzi, że park biznesowy stwarza doskonałe warunki do prowadzenia i rozwoju działalności nawet dla najbardziej wymagających najemców”, mówi Marek Ulanecki, Senior Leasing Manager, Vastint Poland.

„Praca w naszej branży rzadko ma charakter powtarzalny, najczęściej wymaga kreatywności i nowych rozwiązań. Odzwierciedlają to też nasze oczekiwania, co do miejsca pracy i przestrzeni biurowych. Wykazujemy dużą wrażliwość na realizację pracowniczych potrzeb podczas wyboru lokalizacji i projektowania wystroju naszych biur”, mówi Katarzyna Świerczewska, PR manager, Ceneo.pl.

„Już drugi raz mamy przyjemność wspierać Ceneo.pl w wyborze biura we Wrocławiu. Najemca zdecydował się pozostać w kompleksie Business Garden, jednym z największych parków biurowych w Polsce. Lokalizacja ta zapewnia firmie znakomite warunki do rozwoju, a jej pracownikom będzie służyć jako komfortowe miejsce do pracy”, mówi Jarosław Pilch, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja najemcy, Savills.

Business Garden, zlokalizowany przy ul. Legnickiej we Wrocławiu, to nowoczesny kompleks dziewięciu budynków biurowo-usługowych o łącznej powierzchni najmu 117 000 m2. Zabudowa kampusu rozlokowana jest na 6 hektarach zaprojektowanych w formie rozległego ogrodu. Na terenach zielonych wyznaczono strefy relaksu, w których najemcy mogą odpoczywać i uprawiać aktywności sportowe na świeżym powietrzu. Kompleks oferuje rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów, a także szereg udogodnień dla pracowników. Oprócz pawilonu restauracyjnego zlokalizowanego w centralnej części wewnętrznego dziedzińca, funkcjonują tu także dodatkowe punkty usługowe, m.in. kawiarnia i przedszkole.

Inwestorem i deweloperem Business Garden Wrocław jest Vastint Poland. W 2019 roku spółka sprzedała trzy budynki, które powstały w pierwszym etapie inwestycji. Pozostała część kompleksu – sześć budynków - pozostaje w portfolio dewelopera i jest przez niego zarządzana.

Vastint is an international real estate organisation with 25 years of experience. The cornerstones of our operations are the management of portfolio properties and the development of commercial real estate, including residential development and sales. Our activities are undertaken in various countries across Europe.

Załączniki

Business Garden Wrocław

Pobierz

Business Garden Wrocław

Pobierz