Galeria sztuki w Business Garden

Galeria Sztuki Tymczasowa rozpoczęła swoją działalność na początku lutego 2018 roku. Celem galerii jest popularyzowanie sztuki i zwrócenie uwagi na różne formy artystyczne, będące istotnym elementem zrozumienia i rozwoju kultury społeczeństwa.

Galeria będzie organizować cykliczne wystawy czasowe, prezentujące twórczość artystów sztuk wizualnych w dialogu, w obrębie danego tematu wystawy. Każda wystawa jest odrębnym projektem/konceptem tematycznym, pokazującym różne wizje i dokonania twórcze artystów, działających w zbliżonych lub określonych polach inspiracji. To nowe miejsce na artystycznej mapie Warszawy stwarza doskonałe warunki do prezentacji oraz odbioru dzieł sztuki.

Galeria Sztuki Tymczasowa znajduje się przy ulicy Żwirki i Wigury 16, na parterze budynku biurowego będącego częścią kompleksu Business Garden Warszawa. Do Galerii można bardzo łatwo dojechać komunikacją miejską lub samochodem, który można zaparkować w sąsiadującym z galerią hotelu. Galeria Sztuki Tymczasowa czynna jest od wtorku do soboty w godzinach od 13:00 do 19:00.

Załączniki

Galeria Tymczasowa Otwarcie

Więcej

Galeria Tymczasowa

Pobierz

Galeria Tymczasowa

Pobierz

Galeria Tymczasowa

Pobierz

Galeria Tymczasowa

Pobierz

Galeria Tymczasowa

Pobierz